Views Save (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: more
gl: máis

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Path
gl: Ruta

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Fields
gl: Campos

en: OK
gl: Aceptar

en: text
gl: texto

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Date created
gl: Data de creación

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Bundle
gl: Paquete

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: manage fields
gl: administrar campos

en: Date changed
gl: Data modificada

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: (Machine name: @type)
gl: (Nome de sistema: @type)
