Views Save (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: more
he: עוד

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Path
he: מיקום

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Fields
he: שדות

en: Desc
he: יורד

en: text
he: טקסט

en: Close
he: סגירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Bundle
he: חבילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: manage display
he: ניהול תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: (Machine name: @type)
he: (שם מכונה: @type)
