Views Save (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (35 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: more
jv: pepaké

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Help text
jv: Teks pitulungan

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Fields
jv: Field

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: URL path settings
jv: Sétingan URL path

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: manage fields
jv: Natani field

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: manage display
jv: nata tampilan

en: Asc
jv: Urut Maju

en: (Machine name: @type)
jv: (Jeneng mesin: @type)
