Views Save (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (38 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: OK
km: យល់ព្រម

en: text
km: អត្ថបទ

en: Close
km: បិទ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ

en: (Machine name: @type)
km: (ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន ៖ @type)
