Views Save (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (47 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: more
lv: vairāk

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Path
lv: Ceļš

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Fields
lv: Lauki

en: Desc
lv: Dilst.

en: text
lv: teksts

en: Close
lv: Aizvērt

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: (Machine name: @type)
lv: (Mašīnvārds: @type)
