Views Save (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: more
sq: tjetër

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: URL path settings
sq: Rregullimet e pozicionit të URL

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
