Views Save (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: more
ast: más

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Path
ast: Camín

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: text
ast: testu

en: Close
ast: Zarrar

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Date created
ast: Data de creación
