Views Save (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: more
bg: още

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Help text
bg: Помощен текст

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Path
bg: Път

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: URL alias
bg: URL синоними

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Add type
bg: Добави тип

en: Apply
bg: Търси

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
