Views Save (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (49 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: more
el: περισσότερα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Help text
el: Κείμενο βοήθειας

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Fields
el: Πεδία

en: OK
el: ΟΚ

en: Desc
el: Φθί

en: text
el: κείμενο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: URL path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής URL

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης

en: Asc
el: Αύξ

en: (Machine name: @type)
el: (Όνομα μηχανής: @type)
