Views Save (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Path
hy: Ուղի

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: « first
hy: « առաջինը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
