Views Save (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: more
my: ပို၍

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: ,
my: .

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
