Views Save (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Help text
sr: Помоћ

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Bundle
sr: Пакет
