Views Save (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (50 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: more
sv: mer

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Help text
sv: Hjälptext

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Path
sv: Sökväg

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Are you sure you want to delete %title?
sv: Är du säker på att du vill radera %title?

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: URL alias
sv: URL-alias

en: Fields
sv: Fält

en: Desc
sv: Fallande

en: Close
sv: Stäng

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: URL path settings
sv: Inställningar för URL-alias

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: manage fields
sv: hantera fält

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: manage display
sv: hantera visning

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: (Machine name: @type)
sv: (Maskinläsbart namn: @type)

en: Button label
sv: Etikett för knapp

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total
