Views Save (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (26 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?

en: All
th: ทั้งหมด

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม

en: Close
th: ปิด

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: URL path settings
th: การตั้งค่าพาธสำหรับ URL

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Date changed
th: วันที่เปลี่ยนแปลง

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total
