Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Subject
af: Onderwerp

en: Name
af: Naam
