Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Name
bs: Ime

en: Notifications
bs: Obavijesti
