Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Subject
ca: Assumpte

en: Name
ca: Nom

en: Notifications
ca: Notificacions
