Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: enabled
fa: فعال

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Subject
fa: موضوع

en: Name
fa: نام

en: Views
fa: نماها

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها
