Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Name
fi: Nimi

en: Views
fi: Näkymät

en: Notifications
fi: Ilmoitukset
