Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Name
he: שם

en: Views
he: היבטים

en: Notifications
he: הודעות

en: Digest line
he: שורת תקציר
