Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: enabled
hi: सक्रिय

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Subject
hi: विषय

en: Name
hi: नाम

en: Views
hi: द्रश्य
