Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: enabled
hr: omogućeno

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Name
hr: Naziv

en: Notifications
hr: Obavijesti
