Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Name
hy: Անուն
