Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Subject
jv: Subyek

en: Name
jv: Jeneng

en: Views
jv: View
