Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: enabled
ku: چالاکە

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Name
ku: ناو
