Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Name
ps: نوم

en: Views
ps: ليدنې
