Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: enabled
pt: ativo

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Subject
pt: Assunto

en: Name
pt: Nome

en: Notifications
pt: Notificações

en: Digest line
pt: Linha de compilação
