Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ro: activat

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Name
ro: Nume

en: Views
ro: Vizualizări

en: Notifications
ro: Notificări

en: not enabled
ro: neactivat
