Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: enabled
sl: omogočeno

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Subject
sl: Zadeva

en: Name
sl: Ime
