Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Subject
sv: Ämne

en: Name
sv: Namn

en: Views
sv: Vyer

en: Notifications
sv: Aviseringar
