Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Subject
te: విషయం

en: Name
te: పేరు
