Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Subject
tr: Konu

en: Name
tr: İsim

en: Views
tr: Görünümler

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: not enabled
tr: aktif değil
