Views Saved Searches (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: enabled
vi: bật

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Name
vi: Tên

en: Notifications
vi: Thông báo

en: not enabled
vi: chưa bật
