Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Subject
ar: الموضوع

en: Name
ar: الاسم

en: Views
ar: الرؤى

en: Notifications
ar: الإشعارات
