Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Views
bo: མཐོང་རིས
