Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Subject
cy: Testun

en: Name
cy: Enw

en: Views
cy: Gwelediadau
