Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Name
dz: མིང་།
