Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Name
el: Όνομα

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις
