Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Subject
eo: Temo

en: Name
eo: Nomo

en: Views
eo: Vidoj
