Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Name
et: Nimi

en: Views
et: Vaated

en: Notifications
et: Teated
