Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Subject
eu: Gaia

en: Name
eu: Izena

en: Views
eu: Bistak

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak
