Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Subject
gu: વિષય

en: Name
gu: નામ
