Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Subject
ja: 件名

en: Name
ja: 名前

en: Views
ja: ビュー

en: Notifications
ja: 通知

en: Digest line
ja: ダイジェストライン
