Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Name
kk: Аты
