Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Name
mn: Нэр

en: Views
mn: Харагдацууд
