Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Name
mr: नाव

en: Views
mr: याद्या
