Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Name
nl: Naam

en: Views
nl: Overzichten

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Saved searches
nl: Bewaarde zoekopdrachten
