Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Subject
nn: Emne

en: Name
nn: Namn
