Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Subject
oc: Objècte

en: Name
oc: Nom

en: Views
oc: Vistas

en: Notifications
oc: Notificacions
