Views Saved Searches (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Subject
pl: Tytuł

en: Name
pl: Nazwa

en: Views
pl: Widoki

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Save this search
pl: Zapisz to wyszukanie

en: Saved searches
pl: Zapisane wyszukiwania

en: No saved searches found for this view.
pl: Brak zapisanych wyszukiwań dla tego widoku.

en: Digest line
pl: Linia streszczenia

en: not enabled
pl: nie włączony

en: Unsubscribe from !search
pl: Anuluj subskrypcję od !search

en: Subscribe to !search
pl: Subskrybuj !search

en: Subscribe to incoming new items to the given views.
pl: Powiadamiaj o pojawieniu się nowych elementów w wymienionych widokach.
